MY

Petra

Petra

Organizátor, program, sponzoring

“Neznám nikoho, komu by TEDx nezměnil život.“ Věta, která Petře před lety přišla dost nadsazená. Dnes té větě rozumí. TEDx změnil život i jí. Je vděčná, že v dnešním světě plném divností má nablízku lidi, s kterými jí je krásně.

Barbora

Barbora

Spoluorganizátor, vedoucí produkce

TEDxem to vše začalo. Projekt, který se zprvu zdál jen jako koníček (a velkou láskou), se stal životním stylem, který se Báře promítl i do profesního života. Od cizích jazyků tak utekla k produkci v kreativním centru DEPO2015, které ji stejně jako TEDx rychlostí vystřelené rakety žene dopředu. A aby jí všechny ty tabulky, checklisty a to do listy nezahltily, proniká do světa filmů, hudby a prosté radosti z přítomnosti, kde nalézá mír pro svou jinak neklidnou mysl.

Gábi

Gábi

Program, příprava řečníků

Gábi je žena, která umí naslouchat. Má schopnost vidět věci jinak, mezi řádky najde to, co nikdo jiný. Je plná respektu a empatie k druhým, snad proto se s ní tak dobře povídá a pobývá. Nádherně fotí, ráda se dobře nají a napije dobrého vína. Spolupráce s řečníky TEDxPlzeň je pro ni vzrušující cestou objevováni bohatství v každém z nich.

Markéta

Markéta

Komunikace

Markéta žije každý den naplno a přesto vždy najde chvíli na to, aby se zhluboka nadechla, vydechla a užila si ten jedinečný okamžik života, který se už nebude opakovat. A co pro ni znamená TEDx? Je to unikatní možnost jak poznat lidi, kteří se nebojí rozdávat inspiraci a pozitivní energii.

Samuel

Samuel

Poradce

Samuel je s českým hnutím TEDx spojen téměř od samého počátku. TEDxPlzeň podporuje v roli poradce, překladatele a držitele palců. Jen on umí mluvit jazykem TEDu, když Plzeň žádá o licenci. Je koordinátorem dobrovolnického titulkování TED talks v češtině. Rád se ptá proč – na cokoli. Má ženu, tři děti, vášeň pro hudební nástroje a ve sklepě zárodek truhlářské dílny.
Daniel

Daniel

Video produkce a livestream

Dan má rád jídlo. Ale rád se o něj podělí, zároveň celkem ochotně sdílí pomocnou ruku. Zajímá se o moderní technologie, filozofii, sport, hudební kulturu a psychologii. Stereotypický Asiat, atypický člověk. Na první pohled necita, ale ve skutečnosti vcelku příjemný člověk. TED, TEDx, TED-Ed…ano ano ano.

Napište nám

12 + 6 =