MY

Petra

Petra

Organizátor, program, sponzoring

“Neznám nikoho, komu by TEDx nezměnil život.“ Věta, která Petře před lety přišla dost nadsazená. Dnes té větě rozumí. TEDx změnil život i jí. Je vděčná, že v dnešním světě plném divností má nablízku lidi, s kterými jí je krásně.

Barbora

Barbora

Spoluorganizátor, vedoucí produkce

TEDxem to vše začalo. Projekt, který se zprvu zdál jen jako koníček (a velkou láskou), se stal životním stylem, který se Báře promítl i do profesního života. Od cizích jazyků tak utekla k produkci v kreativním centru DEPO2015, které ji stejně jako TEDx rychlostí vystřelené rakety žene dopředu. A aby jí všechny ty tabulky, checklisty a to do listy nezahltily, proniká do světa filmů, hudby a prosté radosti z přítomnosti, kde nalézá mír pro svou jinak neklidnou mysl.

Gábi

Gábi

Program, příprava řečníků

Gábi je žena, která umí naslouchat. Má schopnost vidět věci jinak, mezi řádky najde to, co nikdo jiný. Je plná respektu a empatie k druhým, snad proto se s ní tak dobře povídá a pobývá. Nádherně fotí, ráda se dobře nají a napije dobrého vína. Spolupráce s řečníky TEDxPlzeň je pro ni vzrušující cestou objevováni bohatství v každém z nich.

Markéta

Markéta

Komunikace

Markéta žije každý den naplno a přesto vždy najde chvíli na to, aby se zhluboka nadechla, vydechla a užila si ten jedinečný okamžik života, který se už nebude opakovat. A co pro ni znamená TEDx? Je to unikatní možnost jak poznat lidi, kteří se nebojí rozdávat inspiraci a pozitivní energii.

Samuel

Samuel

Poradce

Samuel je s českým hnutím TEDx spojen téměř od samého počátku. TEDxPlzeň podporuje v roli poradce, překladatele a držitele palců. Jen on umí mluvit jazykem TEDu, když Plzeň žádá o licenci. Je koordinátorem dobrovolnického titulkování TED talks v češtině. Rád se ptá proč – na cokoli. Má ženu, tři děti, vášeň pro hudební nástroje a ve sklepě zárodek truhlářské dílny.
Daniel

Daniel

Video produkce a livestream

Dan má rád jídlo. Ale rád se o něj podělí, zároveň celkem ochotně sdílí pomocnou ruku. Zajímá se o moderní technologie, filozofii, sport, hudební kulturu a psychologii. Stereotypický Asiat, atypický člověk. Na první pohled necita, ale ve skutečnosti vcelku příjemný člověk. TED, TEDx, TED-Ed…ano ano ano.

Veronika

Veronika

Marketing manager, copywriting

Verča je člověk, který až v Plzni na pedagogické fakultě našel svoje jedno velké PROČ. Zjistila, že miluje učení. To, že může každý den trávit se studenty, kteří mají neuvěřitelný dar jí předat energii, když si myslí, že už nemůže. Že ji vzali studenti mezi sebe a zas a znovu jí odpouští, když chybuje. Že kývnou na každý její ztřeštěný nápad, nad kterými její kolegové kroutí hlavou. Že může být součástí jejich životů, i kdyby jen na krátkou chvíli. Váží si každého momentu, který může trávit obklopená dobrými a inspirativními lidmi, kteří jí tlačí vpřed a dávají jejímu životu směr. Neexistuje vesmír, ve kterém by Verča nechtěla být součást TEDx.

Adél

Adél

Web

Někdo říká, že na mateřský je času dost. Ale jen na věci, které dávají opravdu smysl. S tím Adél souhlasí, a proto bere spolupráci pro TEDxPlzeň jako velkou příležitost obohatit svůj život o zajímavé lidi, nevšední příběhy, nové zkušenosti a nekončící inspiraci. I když má vystudovanou ekologii, tak se nebojí sklouznout do úplně jiného oboru a něco se naučit. Třeba to bude vzájemné.

 

 

 

 

Jarka

Jarka

Administrativa

Jarka patří k těm méně viditelným členům týmu, kteří se stávají viditelnými až v momentě, kdy nastane problém. Je mistr ve znalosti účetnictví, daní, baví jí právo, ať už zákonné či lidské. V TEDx týmu naskočila do rozjetého vlaku, což naplno vypovídá o jejím životě. TEDx se pomalu a jistě stává součástí jejího života a je za to moc ráda.

Klára

Klára

Stage manager, doprovodný program

Klára dokončila studium Arts managementu, kulturou a uměním by se ráda zabývala i ve svém budoucím profesním životě. Má sice nápady, jak by mohla obohatit plzeňskou kulturní scénu o nové projekty, k jejich realizaci jí ale momentálně chybí odvaha a praktické zkušenosti. Spolupráci při organizaci TEDxPlzeň tak vnímá nejen jako výzvu, jak čelit těmto překážkám, ale také jako možnost, jak nastartovat kariéru a jak smysluplně trávit volný čas v prostředí plném energických lidí a jejich kreativních nápadů.

Šárka

Šárka

Produkce

Šárka je žena, která se stále učí brát život takový jaký je, že nic není náhoda. Snaží se dělat to, co naplňuje a baví nejen ji, ale také všechny kolem ní. Je obklopena „krásnými“ lidmi, mezi které členové týmu TEDxPlzeň neodmyslitelně patří. Organizovat s nimi cokoliv, je skvělý zážitek. Příznivci TEDx se mohou přesvědčit sami, mají se na co těšit.

Monika

Monika

Registrace

Monika Menclová má mladou, milou mysl. Měří méněvíce metr (marně málo). Mimo milované miluje manéž, mléko, máslo místo margarínu, mraky, mezinárodní mír. Monika mnoho mlsá, místy možná moc myslí, mnohdy může mystifikovat, mrhá marnostmi a mimořádně minutami, maká. Mimochodem … moc mluví!

Tereza

Tereza

Doprovodný program

Tereza je budoucí právničkou. Většinu času tráví ponořena do knih, spisů či skript, a proto velmi ráda uniká do kulturního prostředí, aby našla ve svém životě balanc. TED a TEDx Talks se v jejím životě objevily před osmi lety, kdy je její učitel angličtiny používal jako výukový materiál. Tehdejší, velmi introvertní, Tereza by nikdy nevěřila, že se její budoucí já bude na TEDx jednou podílet. Na organizaci TEDx se velmi těší, protože pro ni představuje kombinaci prvků jejímu srdci velmi blízkým – výzvu, Plzeň, skvělý tým a Petru Krákorovou.

Dan

Dan

Produkce

Dan studuje poslední ročník ekonomické fakulty. Tomuto oboru by se rád věnoval i nadále. Nenechá si ale ujít příležitost z jiných odvětví a šance být začleněn do tak úžasné komunity jako je TEDxPlzeň, se nevyskytuje každý den. Těší se na spolupráci se všemi členy našeho týmu, ale i na šanci poznat nové lidi a načerpat novou inspiraci.

Tomáš

Tomáš

IT podpora

V běžném životě je Tomáš schován pod závoj energetiky a dodávek elektřiny, pokud ale ožívá TEDx životem, je takový Braniborský rytíř plzeňského TEDxu. Již se tolik nezapojuje do příprav, ale protože je u něj od samého začátku, je to pro něj velká srdcovka a je tedy připraven vždy pomoci.
Když není zrovna na cestách, rád si pročistí hlavu hraním či poslechem EDM, během, jízdou na kole nebo třeba jen obyčejnou procházkou.
Marcela

Marcela

Překlady, produkce

Zbožňuje Paříž. Žila tam několik měsíců a to nádherné město navždy zůstane její srdcovou záležitostí. Žije hudbou. Zpívá v NA-HLAS! A už devět let je její nesmírný talent nedoceněn (a taky ráda vtipkuje). Občas si chce odpočinout od okolního světa. Proto se utíká schovat do knižního světa fantazie. Baví ji fotit. Bohužel, výstavní kusy to nejsou. Taky trochu píše, a to tak dobře, že se její poezii zatím nikdo neodvážil publikovat. Ze všeho nejraději se však obklopuje inspirativními lidmi, kteří jí motivují a ženou kupředu. Proto TEDx – letos potřetí.

Síň slávy:

Martin Kapoun

Oli Cinádrová

Denisa Šrámková

Martin Hora

Napište nám

4 + 12 =